ANTIMONY 2015

Úvod » Kalendář akcí » ANTIMONY 2015

ANTIMONY 2015

Sportovně branná hra se zaměřením na týmovou spolupráci, orientaci v terénu, maskování, skrytý přesun na určená místa, fyzickou zdatnost a vytrvalost. Bojová hra je prováděna v podmínkách, které jsou v maximální míře podobné bojovému nasazení. Hra je řízena štábem, který je složen z bývalých vojáků z povolání.

Po příjezdu všech účastníků a registraci je akce zahájena besedou s druhoválečným veteránem, nebo veteránem - účastníkem operace mírové operace. V klubové místnosti je promítán studentský film ATIMONY (o tragickém osudu příslušníků výsadku) a přísaha důstojnictva 1. republiky.

Následuje slavnostní nástup, seznámením s akcí a vystoupení s proslovem válečných veteránů, starostů z okolních měst a obcí a zástupců ČsOL. Je připomenuto tragické výročí ukončení operační činnosti výsadku ANTIMONY hrdinnou smrtí. Po slavnostním nástupu jsou výsadkáři odvedeni do společenské místnosti, proběhne předletová kontrola a kontrola výstroje a výzbroje. Následuje odlet vrtulníky do přistávacích zón, kde jsou výsadkáři vysazeni. Z tohoto místa se vracejí pěšky. Přesun je navíc ztížen vyhledáním opěrných bodů s dokonale zamaskovanou vojenskou technikou a palebnými posty. 

Zpět na výpis


Jednota liberecký kraj
gabor@csol.cz

benatska
lbc
Grabstejn-veterina
pcr
pluk-chem-bio-ochrany
sdruzeni-sever
muzeum-smrzovka
nf-legie-100
nisa-air
novy-bor
letiste
mo
frydlant
krhs
kvvl
bpr
diamo
elset
alliance
archa13
http://www.vhu.cz/
logo_KVH
100_100_dark